2705WSPWomen's Singles (Qual Groups)
Group Player 1   2   3   4  Wins      Losses     Points     Position  

Group 1                             Details of group 1
1  PARANANG Orawan  THA    4-0 4-2
 ABDULLA Shouq  QAT    0-4 0-4
 MARTINS Catia  POR    2-4 4-0

Group 2                             Details of group 2
2  TOMANOVSKA Katerina  CZE    4-0 4-0
 AL-MAKKI Shahd  QAT    0-4 0-4
 LAVROVA Anastassiya  KAZ    0-4 4-0

Group 3                             Details of group 3
3  JEGER Mateja  CRO    4-0 4-0
 LUI Brenda  PYF    0-4 0-4
 CERVANTES Alejandra  MEX    0-4 4-0

Group 4                             Details of group 4
4  LUPULESKU Izabela  SRB    4-0 4-0
 RIOS Daniely  PUR    0-4 4-0
 MACHINENA Dulce  MEX    0-4 0-4

Group 5                             Details of group 5
5  TOLIOU Aikaterini  GRE    4-WO 4-2
 FORNAH Daphne  SLE    WO-4 0-4
 BLANQUETO Gladys  MEX    2-4 4-0

Group 6                             Details of group 6
6  MEDINA Paula  COL    4-0 4-1
 JANJEVA Nehare  KOS    0-4 1-4
 MUNKHBAT Undram  MGL    1-4 4-1

Group 7                             Details of group 7
7  TAKAHASHI Bruna  BRA    4-0 4-0
 HALITI Ilirjana  KOS    0-4 1-4
 GECEVICIUTE Aukse  LTU    0-4 4-1

Group 8                             Details of group 8
8  ZHANG Xuan  ESP    4-0 4-WO
 SAFARI Saba  IRI    0-4 4-0
 LARIBA Ian  PHI    WO-4 0-4

Group 9                             Details of group 9
9  OSHONAIKE Olufunke  NGR    4-1 4-2
 KAPUGEEKIYANA Hansani  SRI    1-4 0-4
 ONO Rizumu  PHI    2-4 4-0

Group 10                             Details of group 10
10  FAJMUT Manca  SLO    4-0 4-1
 GARCI Fadwa  TUN    0-4 1-4
 AZHARI Hani Tri  INA    1-4 4-1

Group 11                             Details of group 11
11  EDEM Offiong  NGR    1-4 4-0
 ASHTARI Mahshid  IRI    4-1 4-0
 BSAIBES Maysa  LBN    0-4 0-4

Group 12                             Details of group 12
12  CAREY Charlotte  WAL    4-0 4-0
 CASTRO Esmerlyn  DOM    0-4 4-0
 AZAR Talia  LBN    0-4 0-4

Group 13                             Details of group 13
13  SREBRNJAK Dorina  CRO    4-0 4-0
 AKASHEVA Zauresh  KAZ    0-4 4-0
 EL HABECH Mariam  LBN    0-4 0-4

Group 14                             Details of group 14
14  VERMAAS Kim  NED    4-0 4-1
 NYYAZGYLYJOVA Oguljennet  TKM    0-4 0-4
 MOTSYK Iryna  UKR    1-4 4-0

Group 15                             Details of group 15
15  DIAZ Melanie  PUR    4-2 0-4
 KAIZOJI Camila  ARG    2-4 3-4
 KIM Regina  UZB    4-0 4-3

Group 16                             Details of group 16
16  VEGA Paulina  CHI    4-0 4-0
 LOGHRAIBI Lynda  ALG    0-4 2-4
 CARDOZO Luisa  VEN    0-4 4-2

Group 17                             Details of group 17
17  BRATEYKO Solomiya  UKR    4-2 4-0
 TAN En Hui  SGP    2-4 4-3
 NINO Neridee  VEN    0-4 3-4

Group 18                             Details of group 18
18  STUCKYTE Egle  LTU    4-0 4-0
 ANDRADE Raquel  POR    0-4 4-0
 DURDYYEVA Menli  TKM    0-4 0-4

Group 19                             Details of group 19
19  GUAN Angela  USA    4-0 4-0
 CORDERO Lucia  GUA    0-4 4-1
 MALSEVA Vilena  TKM    0-4 1-4

Group 20                             Details of group 20
20  ASCHWANDEN Rahel  SUI    4-2 4-0
 ZHANG Wanling  SGP    2-4 4-0
 SHRESTHA Nabita  NEP    0-4 0-4

Group 21                             Details of group 21
21  VIVARELLI Debora  ITA    4-0 4-1
 LUNDSTROM Annika  FIN    0-4 4-0
 NEMBANG Swechchha  NEP    1-4 0-4

Group 22                             Details of group 22
22  DURAK Mirela  CRO    4-0 4-0
 YILMAZ Ozge  TUR    0-4 4-0
 YASIN Sanam  PAK    0-4 0-4

Group 23                             Details of group 23
23  SHAHSAVARI Neda  IRI    1-4 4-0
 CHONG Weng I  MAC    4-1 4-0
 AKHTAR Yasmeen  PAK    0-4 0-4

Group 24                             Details of group 24
24  VIGNJEVIC Dragana  SRB    4-3 4-0
 COTE Alicia  CAN    3-4 4-1
 MCGLONE Katie  IRL    0-4 1-4

Group 25                             Details of group 25
25  CHEN Xingtai  AZE    4-1 4-0
 WARUSAWITHANA Erandi  SRI    1-4 4-1
 O'RAHILLY Egan Mia  IRL    0-4 1-4

Group 26                             Details of group 26
26  MARCHETTI Nathalie  BEL    4-1 4-0
 LIAO Ivy  CAN    1-4 4-3
 GIVAN Ashley  IRL    0-4 3-4

Group 27                             Details of group 27
27  ADAMKOVA Karin  CZE    2-4 4-1
 DWIJAYANTI Gustin  INA    4-2 2-4
 JIBRIC Ecaterina  MDA    1-4 4-2

Group 28                             Details of group 28
28  KALLBERG Christina  SWE    4-0 4-0
 BATBAYAR Doljinzuu  MGL    0-4 1-4
 HANFFOU Sarah  CMR    0-4 4-1

Group 29                             Details of group 29
29  KIM Olga  UZB    4-1 1-4
 YEUNG Justina  CAN    1-4 1-4
 PETROVA Valeria  EST    4-1 4-1

Group 30                             Details of group 30
30  BOGDANOVA Nadezhda  BLR    4-1 4-0
 GJELLE Maja Haugen  NOR    1-4 4-2
 RAMIRIOS Estefania  ESA    0-4 2-4

Group 31                             Details of group 31
31  PICCOLIN Giorgia  ITA    4-0 4-0
 THOMAS Chloe  WAL    0-4 4-2
 ARIAS Emme  ESA    0-4 2-4

Group 32                             Details of group 32
32  JONSSON Jennifer  SWE    4-1 4-1
 SAIDANI Safa  TUN    1-4 2-4
 LOVET Idalys  CUB    1-4 4-2

Group 33                             Details of group 33
33  KULAKCEKEN Simay  TUR    2-4 4-1
 KIRICHENKO Anna  FIN    4-2 4-1
 RODRIGUEZ Lizdainet  CUB    1-4 1-4

Group 34                             Details of group 34
34  OLIVEIRA Leila  POR    4-2 4-2
 MADURANGI Ishara  SRI    2-4 0-4
 WANG Lu  MAC    2-4 4-0

Group 35                             Details of group 35
35  MISCHEK Karoline  AUT    4-0 4-WO
 HO Ying  MAS    0-4 4-WO
 MEZOUARY Ilham  MAR    WO-4 WO-4

Group 36                             Details of group 36
36  INDRIANI Lilis  INA    3-4 4-0
 NGUYEN Thi Nga  VIE    4-3 4-WO
 OUTOLLA Ines  MAR    0-4 WO-4

Group 37                             Details of group 37
37  BRITO Eva  DOM    2-4 4-1
 YEE Herng Hwee  SGP    4-2 4-1
 RUSINOVA Diana  LAT    1-4 1-4

Group 38                             Details of group 38
38  LOW Katherine  CHI    4-2 4-3
 ZAMFIROVA Elitsa  BUL    2-4 4-3
 ZDANOVSKA Inta  LAT    3-4 3-4

Group 39                             Details of group 39
39  CHRISTOFORAKI Maria  GRE    2-4 4-1
 ZHOU Chuyi  AZE    4-2 4-1
 FUKUHARA Paula  ARG    1-4 1-4

Group 40                             Details of group 40
40  JURKOVA Eva  SVK    3-4 4-1
 TING Hie Phin  MAS    4-3 4-0
 LAID Islem  ALG    1-4 0-4

Group 41                             Details of group 41
41  COLANTONI Chiara  ITA    4-2 4-WO
 DEGRAEF Margo  BEL    2-4 4-WO
 MAZOMBO Sabrina  CGO    WO-4 WO-4

Group 42                             Details of group 42
42  LORENZOTTI Maria  URU    3-4 0-4
 FINS Rita  POR    4-3 0-4
 MU Zi  CHN    4-0 4-0

Group 43                             Details of group 43
43  KUKULKOVA Tatiana  SVK    4-0 4-0
 BRINZA Natalia  MDA    0-4 4-0
 KOUADIO Lisette  CIV    0-4 0-4

Group 44                             Details of group 44
44  DENG Simeng  AZE    3-4 4-0
 ABDEL-AZIZ Farah  EGY    4-3 4-0
 DRAME Akissi  CIV    0-4 0-4

Group 45                             Details of group 45
45  AKPAN Cecilia  NGR    0-4 WO-4
 ZULUAGA Luisa  COL    4-0 4-1
 REXHAJ Liridona  ALB    4-WO 1-4

Group 46                             Details of group 46
46  CODINA Ana  ARG    1-4 4-0
 ORTEGA Daniela  CHI    4-1 4-0
 XHUPI Alba  ALB    0-4 0-4

Group 47                             Details of group 47
47  DOVAL Ilka  NOR    4-3 4-2
 YOVKOVA Maria  BUL    3-4 4-0
 MYLONA Marina  CYP    2-4 0-4

Group 48                             Details of group 48
48  UMBACIA Angie  COL    1-4 4-0
 GUFRANOVA Rimma  UZB    4-1 4-0
 PPALI Nefeli  CYP    0-4 0-4

Group 49                             Details of group 49
49  TOFANT Ana  SLO    2-4 4-3
 AVAMERI Airi  EST    4-2 4-0
 TAN Sarah  AUS    3-4 0-4

Group 50                             Details of group 50
50  TRUKSOVA Lucia  SVK    4-3 4-0 4-2
 CHRISTENSEN Stefanie  DEN    3-4 4-0 4-1
 AKTER Rahima  BAN    0-4 0-4 0-4
 CHUNG Rheann  TTO    2-4 1-4 4-0

Group 51                             Details of group 51
51  LEE Rou You  MAS    0-4 4-0 4-0
 HELMY Yousra  EGY    4-0 4-0 4-0
 ALAM Moumita  BAN    0-4 0-4 1-4
 LE CAILL Tearo  PYF    0-4 0-4 4-1